Wróć

Czy detalista ma obowiązek podpisania umowy z każdym operatorem, który się do niego zwróci, czy sam wybiera głównego operatora odbioru opakowań?

Wszystko zależy od powierzchni handlowej sklepu. Sklepy >200, musi podpisać umowę z każdym operatorem, który się do niego zwróci. W przypadku sklepów <200, które przystępują do systemu kaucyjnego, mogą podpisać umowę z jednym wybranym operatorem dla danej frakcji. Detalista ma również decydujący głos w wyborze operatora systemu kaucyjnego, z którym chce współpracować.  

Udostępnij:
linkedin facebook x

Zainteresowany wprowadzeniem systemu kaucyjnego?

Zarejestruj się